Особлива увага нашого суспільства сьогодні направлена на зміцнення здоров’я підростаючого покоління, на вихованні його в дусі негативного ставлення до шкідливих звичок, виховання у дітей навичок здорового способу життя та відповідальності за нього. Адже, здоровий спосіб життя юного покоління є гарантом здоров’я всієї нації.
Здоровий спосіб життя сьогодні - це вимога часу. Бути здоровим - це актуально, модно і престижно!
Бібліотека покликана відповідати на нові вимоги суспільства, а тому популяризація спорту має стати одним із найактуальніших напрямків у роботі.
З метою залучення юнаків і дівчат до занять спортом в ігровій спорт зоні Народного дому був проведений спорт-тайм " Граємо у настільний теніс".
Настільний теніс - одна з найбільш популярних і доступних розваг на сьогодні. Напевно кожен хоч раз пробував в ньому свої сили. Але чи так багато ми знаємо про цю захоплюючу спортивну гру?
Ось лише кілька цікавих фактів:
1. Ідея створення пінг-понгу прийшла одному з любителів великого тенісу. Він зменшив розміри тенісного корту і розташував його на столі. Розміри ракеток і кульки були більші, ніж зараз.
2. Що стосується батьківщини виникнення настільного тенісу, то немає єдиної думки з цього приводу. За різними джерелами, теніс з’явився в США, Індії та Китаї в 17 столітті.
3. Назва "пінг-понг" була придумана на початку 20 століття через характерний звук кульки, що вдаряється об стіл і ракетку.
4. Перші офіційні змагання з настільного тенісу пройшли в 1900 році в Лондоні. У турнірі брало участь 300 гравців.
5. Середній темп гри - 40-120 ударів в хвилину, але можна досягти до 150 ударів.
6. Найдовший розіграш очка був відзначений на чемпіонаті світу а Празі в 1936 році. Тоді2 тенісиста безперервно перекидали кульку один одному майже 2 год.
7. Найдовша турнірна гра відбулася в 1983 році і тривала 143 год.46 хв.
8. Швидкість тенісної кульки при грі може досягати 170 км/год.
9. За одну гру спортсмен настільного тенісу "пробігає" в середньому 4-7 кілометрів.
10. У людей, які регулярно займаються даним видом спорту, поліпшується увага та реакція, а також зміцнюється серцево-судинна система.
Немає коментарів:
Дописати коментар